بهینه سازی سایت

سئو ، راهی برای بیشتر دیده شدن

بیهنه سازی سایت یا اصطلاحاً SEO ر  (Search Engine Optimazation) درواقع سایت شما را با الگوریتم ها و استانداردهای  موتورهای جستجو (مانند گوگل ) تطبیق میدهد . امروزه 85 % از ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو صورت میگیرد و در حقیقت رتبه شما در موتورهای جستجو و کلید واژه های مختلف است که باعث میشود مخاطبین سایتتان به سمت شما راهنمایی شوند .

با توجه به هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا در جراید و رادیو و تلوزیون و تعداد مخاطبان آن ها ، تبلیغات و بازرگانی اینترنتی کالا یکی از پر سودترین و مناسب ترین روش های جذب مشتری و مخاطب است که بسیاری از شرکت های بزرگ با توجه به وسعت و قابلیت های فوق العاده این بستر ، روش تبلیغاتی خود را تماماً بر اساس فضای مجازی و بستر اینترنت معطوف کرده اند .

طراحی سایت سئوسئو در این میان حرف اول را در مدل های اقتصادی مبتنی بر تجارت الکترونیک میزند و همواره سایت ها و شرکت های مختلف برای دستیابی به بهترین کلید واژه ها و رتبه های موتورهای جستجو در تلاش هستند ، امری که در سود آوری و اقتصادی کردن پروژه های آنها نقش بسزایی ایفا میکند .

سئو یک نیاز است برای تمام وب سایت ها تا بتوانند خود را با توجه به معیارهای استاندارد و در حال تغییر موتورهای جستجو همواره به روز نگه دارند ، ما نیز این مسئله را به خوبی درک کرده ایم و سال ها وقت و انرژی خود را در یافتن بهترین مسیر ها و روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو صرف کرده ایم . ما به شما کمک میکنیم که   سایت خود را به رتبه های بالای گوگل بیاورید و از فضای مجازی حداکثر استفاده را در جهت اهداف خود بنمایید .

برای این کار نیاز است تا با مشاوره ای دقیق و اصولی ، با توجه به تجربیات کارشناسان ما و زمینه کاری شما ابتدا برآوردهای اولیه صورت گیرد و سپس وارد اقدامات عملی گردد ، پس با ما تماس بگیرید  .

 

 

 

کلام امیر ( فرمایشات امیر المومنین علی (ع) )

مردم دنیا چون کاروانیانى هستند که می‏برندشان و آنها در خواب‏ اند.

 

با ما تماس بگیرید !

از طریق

77132236 – 33992114 33991732

یا

info@ummulbanin.com

یا

فرم تماس با ما

به چی فکر میکنید ؟