طراحی سایت

خلاقیت در طراحی سایت حرفه ماست !

 

طراحی سایت ، طراحی وب سایت

 

طراحی سایتبا توجه به گسترش استفاده از اینترنت ، سایت های اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین و کارآمدترین ابزارهای امروزه همه ما به حساب می آیند و در این میان طراحی سایت اینترنتی جزء اصلی و اولیه برای دست یابی و ورود به عرصه مجازی می باشد . شرکت فناوری اطلاعات امّ البنین (س) با استفاده از تجربیات و توانمدی های طراحان و مهندسان خبره خود برای برطرف کردن تمامی نیازهای این رشته دارای بسته ها و پیشنهاد های ویژه می باشد . طراحی وب سایت های شخصی ،  شرکتی ، پرتال های سازمانی ، نهاد ها و ادارات ،  فروشگاهی و … قسمت عمده پروژه های شرکت فناوری اطلاعات ام البنین (س) می باشد .

 

طراحی سایت ، نیاز امروز در بازار جهانی

طراحی سایت جهانیدر دنیای مدرن امروز برای حفظ موقعیت تجارت و توسعه آن ، ناچار از حضور موثر در حوزه آنلاین هستیم. بازار امروز جهانی است و همواره در حال تغییر و هر سرمایه گذاری موفق احتیاج به استراتژی کسب و کار الکترونیک دارد و این مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است. اما شرکت فناوری اطلاعات ام البنین (س) کار را آسان کرده است. متخصصان ما با بکارگیری بالاترین سطح استاندارد جهانی در زمینه کسب و کار الکترونیک ، زمینه حضور موفق شما در حوزه اینترنت را فراهم کرده اند و شما میتوانید با داشتن کمترین تجربه در این زمینه ، و تنها با یک جلسه آموزش بعد از تکمیل فرآیند طراحی سایت ، نحوه استفاده از سایت خود را به آسانی فرآبگیرید .  با توجه به تجارب و آشنایی متخصصان با حرف و مشاغل مختلف ، این شرکت اقدام به  طراحی سایت های گروه های خاص کاری نموده است که دارای پکیج هایی ویژه با توجه به نیاز آنها می باشد . طراحی وب سایت پویا و دارای بازده اقتصادی ، استفاده از به روز ترین ابزارهای طراحی سایت ، ساخت سایت های حرفه ای و خاص جزء اصلی فعالیت های این شرکت در طراحی سایت به شمار می آید و این مهم را به جز شرکت های خبره در این زمینه نمیتوانند پیاده سازی کنند و ما نیز با توجه به تجربیات کارشناسان خود در جهت تحقق طراحی بهترین سایت های اینترنتی برای مشتریان خود قدم بر میداریم  .

 

راهکارهای طراحی سایت ها در وب سایت های ما

طراحی وب سایتسایت های و فضای اینترنتی مانند جنگلی رشد کرده است و پیدا کردن بهترین مطالب و محبوب شدن در میان بازدید کنندگان با توجه به نوع کار ، تبدیل به روشی برای بیشتر دیده شدن در این جنگل عظیم گشته است.نوع المان های استفاده شده در طراحی سایت و هم چنین ابزارها و روش های مناسب و مطابق با موتورهای جستجو در طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین مقدمات برای بیشتر دیده شدن در اینترنت می باشد . حتماً این سوال برای شما پیش آمده که چطور میتوان محبوبیت سایت و بازدید کنندگان سایت را افزایش داد ، سوالی که بسیاری از فعالین حوزه مجازی از خود میپرسند و به دنبال راهکاری برای طراحی سایت مناسب برای هرچه بیشتر دیده شدن میگردند . قطعا راه کارهای متعددی برای این کار وجود دارد که هم از حوصله شما خارج است و هم قسمتی از آن به عنوان رمزهای طلایی موفقیت سایت های طراحی شده ما می باشد .در اینجا پنج نیاز اولیه و موثر را در طراحی سایت موفق نام میبریم که بیشترین تاثیر را در افزایش محبوبیت سایت اینترنتی شما داشته و تماماً توسط شرکت ما پیاده سازی و اجرا میگردد .

  • عکس برداری از محصولات و دفتر کار
  • استفاده از طرح های مربوط به حوزه کاری متقاضی
  • بهینه سازی وب سایت در طراحی سایت
  • طراحی سایت بهینه برای شبکه های اجتماعی
  • درگیر کردن حداکثری بازدید کنندگان در سایت
  • استفاده از کدها و امکانات به روز در طراحی سایت

تمامی سایت های طراحی شده ما با توجه به این اصول ابتدا نیاز سنجی میشوند و پس از برآوردهای اولیه و تعیین راهکارهای فنی ، اقدام به طراحی میگردند . در زیر قسمت هایی برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با شرکت و نحوه انجام طراحی سایت های ما قرار داده شده است ، ولی برای کسب بهترین پیشنهاد مطابق با نیازهای خود ، حتماً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم مشاوره ای در خور ارائه دهیم.

 

 

 

کلام امیر ( فرمایشات امیر المومنین علی (ع) )

همه خوبی ها در این 2 جمله جمع شده است : عمل کردن به آنچه ماندنی است و کوچک شمردن آن چه فانی شدنی است .

 

با ما تماس بگیرید !

از طریق

77132236 – 33992114 33991732

یا

info@ummulbanin.com

یا

فرم تماس با ما

به چی فکر میکنید ؟