طراحی ویژه سایت صنف خودرد

نوشته شده در طراحی سایت

فعالین محترم صنف خودرد ، برای شما وب سایت های ویژه داریم …

 

اصناف مختلف با توجه به حوزه های کاری و تمایلات خود میتوانند دارای پیچیدگی های کاری و نیازهای ویژه ای باشند که شرکت فناوری اطلاعات ام البنین (س) سعی کردیم تا جای ممکن این نیاز را برای اصناف مختلف شناسایی و مطابق با میل و نظر آنها پشنهاد هایی را ارائه نماییم . فعالین محترم صنف خودرد شامل یکی از دسته های زیر می باشند که برای هر دسته وب سایت هایی  مطابق با نیازهایشان پیش بینی شده و قابل استفاده می باشد.

طراحی سایت ویژه فروشندگان

فروشندگان محترم کالا با توجه به نوع و تعداد محصولات و همچنین بازار هدف محصولات خود می توانند از طریق وب سایت خود به معرفی کالا و یا حتی فروش آنی کالای خود بپردازند . با استفاده از این روش این روش به خاطر پرداخت سریع و نقدی وجه کالای خریداری شده ، اطمینان و سهولت بیشتری برای خریدار و فروشنده حاصل می شود. با توجه به تنوع و نوع محصولات خود میتوانید دسته بندی های متعددی را ایجاد نموده و فروشگاه مجازی خود را با امکاناتی بسیار گسترده تر از فروشگاه خود ایجاد نمایید !

طراحی سایت وبژه وارد کنندگان

وارد کنندگان کالا مانند فروشگاه ها می توانند از طریق بستر گسترده و تبلیغات در این فضای مجازی اقدام به شناساندن کالای وارداتی خود نمایند . با این تفاوت که فروش انحصاری این کالاها با توجه برند و نام آن و پخش عمده و یا جزء آن در اختیار شرکت وارد کننده بوده و از این طریق می توان نام کالای تجاری خود را مطرح نمود . راهی که  می تواند مشتریان فعلی شما را حفظ کرده و حتی خدمات ویژه ای به آنها ارائه دهید و در نهایت به اعتبار شما در بازار بیافزاید .

طراحی سایت ویژه شرکت خدماتی

امروزه بسیاری از افراد قبل از بیرون آمدن از خانه برای گرفتن خدمات کالای مورد نیاز خود آن را از طریق اینترنت جستجو می کنند و پس از مقایسه بهترین مورد را انتخاب می کنند . شما می توانید با داشتن یک وبسایت اینترنتی علاوه بر داشتن خدمات ویژه سایت های اینترنتی ، مرجعی باشید برای جستجو کنندگانتان و دایره فعالیت های خود را گسترده تر از سابق نمایید . اگر هنوز سایت اینترنتی ندارید مطمئن باشید جای شما هم اکنون در اینترنت خالی است  ، از رقبای خود عقب نمانید !

طراحی سایت ویژه تولید کنندگان

شما تولید کنندگان گرامی که چرخ صنعت این مرز و بوم بر دوش شما میچرخد برای فروش محصولات خود ، برای ارائه کالا و مشخصات محصولات ، برای معرفی جدید ترین محصولات ، برای گرفتن بازخورد از خریداران ، راه اندازی مسابقات و ارائه جوایز و … میتوانید از وبسایت شخصی خود استفاده کنید ، تنها با پرداخت مبلغی ناچیز که ماندگاری همیشگی داشته . چرخه تولید و ارائه محصول خود را با سایت اینترنتی خود کامل نمایید .

خصوصیت استفاده از این پکیج ها نسبت به گروه های کاری معمول این است که دارای امکانات تخصصی مرتبط به صنف شما ، طراحی منحصر به فرد و مربوط به گروه کاری میباشد که همه این ها در سرعت و کیفیت پروژه تاثیر به سزایی دارد . برای انتخاب بهترین گزینه ها با توجه به نیاز خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره با متخصصین این حرفه بهره مند شوید .
ثبت سفارش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 

 

 

کلام امیر ( فرمایشات امیر المومنین علی (ع) )

هر کس با قلب ، زبان و دست خود نهی از منکر را ترک کند ، مرده ای در میان زندگان است .

 

با ما تماس بگیرید !

از طریق

77132236 – 33992114 33991732

یا

info@ummulbanin.com

یا

فرم تماس با ما

به چی فکر میکنید ؟