چرا طراحی سایت ؟

نوشته شده در طراحی سایت

 

چرا طراحی سایت اینترنتی ؟

نیاز به برقراری ارتباط با افراد اجتماع و تبادل اطلاعات به منظور انجام امور اقتصادی ، فرهنگی و شخصی همواره جزئی لاینفک از زندگی اجتماعی در تمامی دوره ها و نسل های بشر بوده است . برقراری فیزیکی این ارتباط ها امروزه با توجه به گسترش بسیار زیاد جوامع و افراد هدف ، امری غیر ممکن و پر هزینه می باشد از این رو فناوری ها و امکانات ارتباطی جدید ، در صدد این برآمدند تا با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی به دنبال رفع این نیازها برآیند . یکی از این ابزارها که امروزه توسط جوامع و ملیت های مختلف مورد توجه قرار گرفته ، بستر ارتباطی اینترنت می باشد که با فراگیر شدن استفاده از آن امروزه یکی از رایجترین منابع مورد استفاده می باشد .
بستری که دارای ظرفیتی نامحدود برای ارائه کلیه خدمات به افراد و تشکلها بوده و حد و مرزهای فیزیکی را نیز از میان برده است . استفاده از اینترنت و طراحی سایت های اینترنتی میان جوامع مختلف به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده و دارای استانداردها و شرایط یکسانی در تمامی دنیا بوده که این خود باعث ایجاد زبان مشترکی برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات در جهت امور اقتصادی ، فرهنگی و یا شخصی گردیده است . از مهمترین پیش نیازهای لازم برای بهره برداری از این بستر ، ایجاد و راه اندازی سایت اینترنتی مطابق با استانداردهای روز و بین المللی می باشد که بتواند با توجه به نیازهای شما ، امکانات و زیر ساخت های لازم برای فعالیت در فضای مجازی و بستر اینترنت را فرآهم آورد .
سایت های اینترنتی در حقیقت نمای ظاهری و آدرسی است میان شما و مخاطبینتان برای انجام فعالیت های شما بسته به هدف شکل گیری این بستر ارتباطی. از این رو امروزه داشتن سایت اینترنتی همانند داشتن آدرس پستی یا شماره تلفن در زمان های گذشته است ولی با امکاناتی فوق العاده  و دارای سرعت و دقت عمل بیشتر می باشد که همه نسبت به طراحی سایت شما متغییر میباشد . امروزه اکثر استفاده های از این فضا از جنبه اقتصادی در راستای فعالیت هایی برای فروش محصولات ، معرفی کالا یا خدمات دهی به مشتریان خود می باشد .

بهترین طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید. شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید. توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید پس بهترین و اولین ابزار شما برای دستیابی به رضایت مخاطب طراحی سایت مناسب است ! یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 

 

 

کلام امیر ( فرمایشات امیر المومنین علی (ع) )

اگر بر دشمنت دست یافتی ، بخشیدن او را شکرانه پیروزی قرار ده .

 

با ما تماس بگیرید !

از طریق

77132236 – 33992114 33991732

یا

info@ummulbanin.com

یا

فرم تماس با ما

به چی فکر میکنید ؟